Metody čínské medicíny

JAK NA (JARNÍ) ÚNAVU A NACHLAZENÍ

490Kč 390Kč
143_0

S pomocí metod tradiční čínské medicíny.

Jste (na jaře) unavení? Pokud ano nebo víte o někom, kdo je, neváhejte a projděte si tento kurz. Vznikl jako veřejná přednáška, ale protože ne každý se na ni dostal, dávám Vám ji k dispozici i jako online kurz. A hlavně proto, že téměř každý občas zažívá únavu a nachlazení, tak ať víte, jak na ně.

V kurzu se dozvíte:

  • jaké jsou nejčastější příčiny (nejen jarní) únavy
  • jak na ně pomocí stravování, moxování, baňkování, akupresury i fytoterapie
  • co možná děláte v zimě špatně a jak to změnit
  • jak přivítat jaro v co nejlepší kondici a užít si ho, jak se patří
  • a mnoho dalšího

Kurz není záznamem veřejné přednášky, ale o nic nepřijdete, naopak. Texty přednášky jsou doplněny o písemný komentář s tím nejdůležitějím z mluveného slova + o řadu videí, která můžete opakovaně shlédnout a metody v nich ukázané se naučit a vyzkoušet si na sobě. Videa jsou zároveň ukázkami z jiných kurzů, takže mohou sloužit jako nahlédnutí do kurzů, které by Vás zajímaly. Pokud už metody prakticky znáte nebo byste chtěli mít kurz u sebe napořád, můžete si zakoupit a případně i vytisknout stejnojmenný e-book.

A pokud jste zrovna unavení a nachlazení a není jaro, nevadí. Kurz se dá využít celoročně, protože uvedené příčiny únavy i nachlazení se v různém zastoupení uplatňují po celý rok.

Lektor

Avatar uživatele
Petra Uríková

Lektorka a terapeutka. Tradiční čínská medicína. Stravování dle tradiční čínské medicíny. Aurikuloterapie. Bachovy květy. SIAB. Jak si sám získat zdraví a udržet si ho.

Obdobné kurzy