Feng Shui

Jak využít prostoru k posílení energie a imunity podle Feng Shui

690Kč
audiokurz prostor II

V tomto kurzu nahlédnete pod pokličku jedné z disciplín Feng Shui – povídání o prostoru.

 

Všichni žijeme naše životy v určitém prostoru a času, které nás ovlivňují. Čas je veličina, kterou nezměníme, musíme se jí podřídit. Prostor, neboli naše okolí, je ale to, co měnit vždy můžeme.

Prostor nás může velmi podpořit a „zařídit“, aby se nám dařilo nebo naopak způsobit nepěkné újmy na zdraví či našich vztazích a kariéře.

 

Pojďme se tedy společně naučit, jak měnit náš prostor, aby nás podporoval v tom, co chceme. Někdy stačí pár vhodně zvolených doplňků či úprav a začnou se dít divy.

 

Tento kurz je audiokurz – neboli to důležité, co se máte dozvědět, se dozvíte poslechem.

V každé lekci vás čeká 20-45 minutová audionahrávka, která je navíc doplněna prezentací v prostředí kurzu. Všechny tyto prezentace si můžete také stáhnout a vytisknout – najdete je v poslední, bonusové sekci.

 

Co vás v kurzu čeká?

Jak můžete vidět v Osnově, kurz je členěn do 5 oddílů:

I. Časové cykly a 5 elementů

II. Metody posuzování prostoru

III. Šest prostorových rozhraní

IV. Jak zařídit prostor podle 5 elementů

V. Postup konzultanta Feng Shui, použití pomůcek a test

 

V těchto částech kurzu se naučíte:

  • I. Jak nás ovlivňuje čas, jak my můžeme ovlivňovat prostor a jakou roli v tom hraje (a co to vlastně je) 5 elementů.
  • II. Několik metod, podle kterých můžete posuzovat, hodnotit a upravovat prostor tak, aby pracoval pro vás a váš záměr.
  • III. Jaký význam má 6 prostorových rozhraníkůže/tělo, oblečení, pokoj/byt, dům, ulice/nejbližší okolí, horizont – a jak s nimi podle Feng Shui můžeme vhodně pracovat tak, aby všechny “hrály” pro nás. Dozvíte se, jak  s jednotlivými typy prostorového rozhraní pracovat a jak je v praxi využívat.
  • IV. Jakým způsobem můžete využít 5 elementů pro doplnění nebo naopak zkrocení toho, co vám chybí nebo právě přebývá. V neposlední řadě se naučíte, jak využít pěti elementů při plánování, stavbě nebo zařizování jednotlivých pokojů, bytu či domu.
  • V. Jak postupuje odborný konzultant Feng Shui. Které pomůcky a doplňky jsou pro ovlivňování prostoru vhodné a kterým je lepší se v našich podmínkách vyhnout. V závěru kapitoly najdete krátký test, na kterém si můžete vyzkoušet, zda jste jednotlivým pasážím správně porozuměli.

 

Učení Feng Ren Shui představuje příležitost, jak se přiblížit k životu v harmonii. Je prevencí problémů ve všech oblastech našeho života.

 

Pokud byste chtěli nejdřív nahlédnout do učení Feng Shui a Klářina způsobu výuky, můžete využít kurz Základy Feng  Ren Shui, který je pro vás k dispozici zdarma. Pomůže vám odhalit základní principy vnímání světa z pohledu tohoto čínského učení.

 

Věříme, že se vám oba kurzy budou líbit a pomohou vám k tomu, abyste se s vaším prostorem domluvili a zachovali si díky tomu dostatek energie a zdraví, zkrátka abyste se s vaším prostorem stali spojenci.

Lektor

Avatar uživatele
Klára Hájková

Poradkyně Feng Shui, lektorka, masérka.
Pomáhá lidem najít jejich cestu za štěstím.

Obdobné kurzy