Medová masáž

590Kč
honey-1006972_1920

Zahřeje, uvolní a doplní energii.

Medová masáž je příjemná relaxačně očistná masáž. Je to ideální masáž sychravých podzimních dnů, mrazivých zim a časného jara, protože se na záda nanáší teplý med.

Masáž se skládá z asi 15 minutového bloku, který se 3x opakuje. V tomto kurzu Vás lektor Jirka Novotný naučí, co budete pro masáž potřebovat a jak se masáž provádí.

Obsah kurzu:
  • úvod
  • potřeby pro masáž
  • jednotlivé hmaty – mlýnek, kolíbání, listování, odtahování
  • celý blok medové masáže
  • setření medu

Kurz se skládá z krátkých slidů s textem a videí, ve kterých je názorně předvedeno vše, co byste se měli naučit.

Kurz je vhodný pro kohokoli, kdo se chce s medovou masáží seznámit – ať už se chcete naučit masáž pro domácí použití pro potěšení svých blízkých nebo jste masér, který chce rozšířit své služby.

Po absolvování kurzu můžete také získat certifikát. Stačí o něj požádat mailem a následně vyplnit krátký testík.

Medová masáž přináší úžasné účinky včelího medu pro celý náš organismus. Med se při ní kůží dostává do krve a tím do celého těla. Pomáhá také rozproudit lymfatický systém. Uvolňuje se při ní napětí a bloky nejen v zádech. Přináší nám do života energii a sílu přírody zpracovanou včelami. Tím, že při masáži používáme med z místních zdrojů vlastně naplňujeme myšlenku, že všechno, co potřebujeme pro zdravý a spokojený život najdeme v blízkém okolí místa, kde žijeme.

Lektor kurzu o sobě:
Jsem Jiří Novotný a masážím se věnuji od roku 2009 profesionálně. Po kurzu klasické masáže jsem pokračoval v hledání cesty, na které bych se mohl dotknout nejen těla, ale i duše člověka. Přes Havajskou masáž, Indickou masáž hlavy nebo Thajskou tradiční masáž, které zavání exotikou, jsem se dostal k medové masáži. Spolu s medovou masáží ke mně přišly i včely, které mě učí vidět nové souvislosti. Při masážích tedy používám med od včel, které bydlí na naší zahradě. Používání vlastního medu při masážích a jiná energie než při práci s oleji mě naplňuje a občas mi umožňuje nahlédnout na věci z jiného úhlu pohledu. V současné době se se mnou můžete setkat na Kyjovsku, kde působím jako mobilní masér.

Pocity MUDr. Petry Uríkové po absolvování medové masáže:

Lektor

Avatar uživatele
Jiří Novotný

Masér. Nadšenec. Včelař. Výrobce přírodních svíček a sýru. Zahradník. Člověk žijící v souzvuku se životem.

Obdobné kurzy