Blog

V Lednu nám vládne Buvol aneb dvojité uzavření

Řešíte problémy způsobené loňským rokem?

Proč si nedávat novoroční předsevzetí?

A víte, kdo ze slavných se narodil v roce Buvola?

To vše a ještě něco navíc se dozvíte v novém článku Feng Ren Shui.

 

JSME V DOBĚ DVOJITÉHO UZAVŘENÍ.

Jaké nás čekají energie v lednu?

Ačkoliv se na obzoru rýsují aktivní síly hned ve dvou podobách, musíme projít obdobím dvojité Hory,

V lednu nás totiž čeká dvojitý Buvol (Kovový roční a Vodní měsíční).  Po něm bude následovat v únoru dvojitý Tygr (Vodní roční a Dřevěný měsíční). Rozhodně to nebude lehké období. K tomu musíme připočítat ještě nejsilnější roční mezidobí Země, které potrvá během celého ledna.

Čínské označení pro tuto dobu se nazývá Gen/Ken (čti ken)  a překládá se jako výraz  “hora”, někdy také “jeskyně”, “stání”, “zastavení se”, tedy  uzavření.

Je to období náležející k severovýchodu, je to doba mezi zimou a jarem.

Nedávejte si novoroční předsevzetí.

Nedávejte si předsevzetí zrozená ze silvestrovských oslav.  S rozumným uvažováním a realistickým posouzením nemají nic společného. Proto je také  většina lidí není schopná dodržovat.

Místo toho plánujte. Lednové mezidobí Země je od toho, abyste (pokud jste již neučinili na podzim) reálně posoudili svoji situaci a vymysleli a vytyčili rozumný způsob, jak dosáhnout svého cíle. A je jedno, jestli se jedná o podnikatelský záměr nebo touhu zhubnout do letní garderoby.

Vycházejte z předchozího roku, pokračujte v tom, co se vám zadařilo a co se nepovedlo, za tím udělejte velkou tlustou čáru.

Po uzavření přijde “tsunami”.

Rok 2021 mnoho z nás poznamenal tím, že nám omezil pohyb a “nařídil” uzavření . Vždyť nám vládl Kovový Buvol a jak jsme si již říkali, toho jsme měli využít pro zastavení – uzavření,  sebereflexi a plánování na celé Kovové dvanáctiletí. Nyní bychom měli vědět, čeho chceme dosáhnout, jakou cestou se k našim cílům vydáme. Měli bychom se s nadcházejícím rokem Vodního Tygra (od 1.2.2022) více otevřít, takříkajíc vykročit  ven,  dát o sobě vědět a to velmi razantně. Vždyť Tygr je “revolucionář”. Znamená to, že bychom o sebe měli také více pečovat, tedy vice dbát o první a druhé prostorové rozhraní (tělo a oděv).

Hubněte podle astrotypu.

Kovovoý Buvol díky své zemitosti mnohým z nás  rovněž přidal nějaké to kilo navíc. Rok Vodního Tygra nám nabízí možnost očisty a sebeuzdravování.  

Problém ovšem je, že neexistuje zaručený jednotný postup, dieta či ozdravná kůra. Pochopitelně. Každý jsme jiný, každý máme jiný takzvaný astrotyp – jiný energetický otisk.  Například člověk s převahou energií Dřeva potřebuje jiný přístup a jiný uzdravovací a očistný proces než jedinec, v jehož astrotypu dominují energie elementu Kovu. Ti z vás, kteří mají problémy spíš s okruhem Země, které se projevují jako vyšší váha, únava, chutě na sladké a trávicí potíže, mohou najít řešení zde.

Rovněž nezapomínejte na to, že budou vládnout jiné roční energie. Končící vládu Kovového Buvola nahradí vláda Vodního Tygra a my se tomu chtě nechtě musíme přizpůsobit.  O tom, jaké budou vládnout energie v roce  2022 se dozvíte v mém audiosemináři Rok Vodního Tygra. Společně s audioseminářem máte možnost získat zdarma osobní astrotyp.

Proč bychom měli znát svůj typ osobnosti?

Znalost přirozeného talentu, silných, ale také “slabých” stránek nám může pomoci rozvíjet naši osobnost a žít život bez zbytečného namáhání a vyčerpávání. Znalost astrotypu nám umožní vyhnout se zbytečným překážkám a neschopnosti pohnout se z místa. Když “víme”, znamená také, že “vidíme”.  Využítím našich možností a schopností můžeme dosáhnout úspěchu a naplnění.  A jak jinak začít nový rok než tím, že si zjistíme pár informací o nás samotných?

Zjistěte, co dělat v roce Vodního Tygra, aby se vám dobře dařilo a případně i objednejte výklad vašeho osobního astrotypu.

 

A ještě nová rubrika …

Zajímá vás svět slavných? Víte, kdo se narodil v roce Buvola?

Ačkoliv máme rok Buvola téměř za sebou, pojďme se podívat, kdo ze slavných a známých osobností má nebo měl  ve svém astrotypu roční energie Buvola

Tak například módní guru Anna Wintourová (3.11.1949), houslista a skladatel André Rieu (1.10.1949), herečka Meryl Streepová (22.6.1949), ruská primabalerina  Maja Plisecka (20.11.1925), vědec  a vynálezce Otto Wichterle (27.10.1913) zpěvák Marek Ztracený (26.2.1985) nebo podnikatel Karel Janeček (26.7.1973).

Raději čtete než posloucháte? Zde si můžete celý článek poslechnout. Trvá 6 a půl minuty:).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *